Jdi na obsah Jdi na menu
 

16. 5. 2013

8.Turnaj Minicup ČAFC 11.5.2013

ADMIRA Koníci

3.místo v turnaji

 

V sobotu se na ČAFCe konal další turnaj Mini Cupu ve fotbale. Za Admiru koníky se tentokrat zůčastnilo 6 hráčů -  Matyáš, Petr, Ríša, Martin, Marek a Jakub H., i když to dlouho vypadalo že nás bude jen 5 (Jakub dorazil na poslední chvíli, Ríša nahradil Tadeáše, který se omluvil).

Před zápasem panovaly veliké obavy z počasí, ale nakonec až na pár kapek bylo příjemně a se hrálo na umělé trávě.

První zápas se konal hned v 8:30(proti Junior Praha) a kluci do něj vlétli jako rakety. Výkonem 7:1 soupeři vůbec nedali šanci. S Motorletem pak měli kluci podstatně více práce a nakonec se štěstím zvítězili 5:4, když vítězný gól dali pár vteřin před koncem. Po dvou utkáních jsme nastříleli 11 gólů a to především díky výbornému útoku Ríša a Matyáš. Kluci se také pravidelně střídali v brance a do třetího zápasu do branky nastoupil Petr, který po obětavém výkonu tentokrát v obranných řadách, obstál s čistým štítem i v brance,když jsme porazili Slavii Jesenice 4:0.

V posledních dvou utkáních už se nám tolik nedařilo, prohráli jsme s Temposaurama (vítěz turnaje) 2:4. Kluci si nechali utéct začátek a pak už se jim jen obtížně dotahovalo skóre. To mnohem vyrovnanější byl poslední zápas se Sokolem Trója (Martin obětavě nastoupil již podruhé do branky) který nakonec skončil smírně 3:3.

Celkově jsme tedy 3 utkání vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli, což znamenalo 10 bodů a tím jsme vybojovali velmi pěkné třetí místo v konkurenci 12 týmů! 21 nastřílených gólů z nichž téměř polovinu dal Ríša(10) jsou velmi pěknou vizitkou (naši hokejisti by si měli vzít příklad...) a příslibem do dalších turnajů.

Na závěr dostali kluci a rodiče od trenéra Martina Š. odměnu za předvedený výkon.

Martin Brunclík