Jdi na obsah Jdi na menu
 

6. 9. 2011

 

Podzimní liga

1.turnajový den

 

Admira - Meteor  1:1

 Děčín - Admira  8:0

 Admira - Motorlet 0:2

 Teplice - Admira 6:1

 

Branky : 2x Honza Vobecký

 

V neděli 18.9. jsme odehráli první turnajový den.Nejdříve proti nám nastoupil Meteor,kde byly síly vyrovnané.Z původního skóre  0:1,nakonec naši hráči pomocí gólu Honzy Vobeckého remizovali.Proti týmu z Děčína se nám nedařilo a skončili jsme výsledkem 0:8.V utkání proti Motorletu jsme úspěšně bránili i práce brankáře byla výborná.Přes to soupeř vstřelil dva góly.V posledním zápase proti Teplicím měli naši hráči několik pěkných akcí před brankou soupeře.Opět se podařilo Honzovi dát branku.Celkový stav 6:1 pro Teplice.
Všichni naši kluci se velmi snažili a určitě jim patří poděkování.

Ambrož

Foto

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář